Krásné produkty pro uvědomělé ženy

V DJANGORU vyrábíme produkty tak, jak bychom byli rádi, aby se vyráběli všude po světě - s láskou, eticky, bezpečně, férově, netoxicky a co nejvíce přírodně. 

"DJANGORO vzniklo jako projekt zakořeněný v mé vášni pro krásné produkty. Produkty, které splní účel potěšení a radosti s ohledem na Planetu, na které žijeme. Cílem této značky nebylo znovuobjevení kola, nýbrž vytváření lepších verzí produktů, které jsem chtěla vlastnit a používat."

 

Je skvělé, že jste tu s námi. Vítejte!

Veronika
Zakladatelka

 

NAŠE OBLEČENÍ

Naše oblečení je vyrobené tak, aby krásně sedělo, bylo příjemné a vydrželo Vám co nejdéle. Hledali jsme perfektní materiál pro naši první kolekci a našli ho v Itálii - Econyl, recyklovaný nylon. Vyroben z odpadu moří a skládek, je plně recyklovaný a dále recyklovatelný. Působí jako druhá kůže, nežmolkuje se a vydrží i ta nejnáročnější cvičení stejně tak jako je pohodlný na odpočinek či běžné nošení. Je netoxicky barvený a neobsahuje žádné chemikálie škodlivé zdraví. Máme na něj certifikaci OEKO-TEX Standard 100. Více o materiálu a výrobě naleznete zde.

NAŠE SVÍČKY

Naše řada neuvěřitelně dynamických svíček obsahuje námi vytvořené unikání směsi esenciálních olejů, květů, bylin a vzácných kamenů, aby vám poskytla ideální atmosféru pro Vámi zvolenou chvíli.

 

Naše sójové svíčky jsou 100 % přírodní. Nevypouští tak do vzduchu žádné chemikálie, které by jste následně vdechovali, jak je tomu běžné u komerčních a parafinových svíček. Doba hoření je zároveň mnohonásobně delší. Ručně vyráběné v České Republice.